Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak wiele wysiłku i wyrzeczeń wymagało stworzenie, a następnie rozwijanie firmy. Niestety, wystarczy jedno, z pozoru drobne zdarzenie, by wieloletni wysiłek uległ całkowitemu zniszczeniu w wyniku pożaru czy jakiegokolwiek innego zdarzenia. Utrata mienia to nie jedyny problem, ponieważ jednocześnie tracisz swoje źródło dochodu.

Na początku działalności na pewno skrupulatnie wszystko kontrolujesz. Z czasem jednak, gdy zatrudniasz coraz więcej pracowników, zwiększa się także ryzyko, że praca nie jest już wykonywana tak dokładnie. Na wypadek roszczeń ze strony swoich kontrahentów możesz wykupić ubezpieczenie OC firmy.

Stale się bogacisz, a tym samym wzbudzasz coraz większą zawiść sąsiadów i konkurencji. Nie są Ci już jednak straszne wybite szyby w oknach lub graffiti na nowej elewacji, ponieważ masz ubezpieczenie od stłuczenia szklanych elementów oraz od wandalizmu.

Po zapoznaniu się ze specyfiką Twojej firmy zaproponuję Ci jeszcze wiele innych ryzyk, o których nie sposób tutaj wspomnieć.

Przyznasz, że warto się ubezpieczyć…